Barion Pixel

10 alkalmas

tudatos tanuló csoport

Haladjunk együtt a profivá válás útján!

Találd meg a saját utad és törj ki velünk a középszerűségből! 10 alkalmas fotós továbbképzés azoknak az újra kezdő, közép kezdő és közép haladó fotósoknak, akik nyitottak a fejlődésre. Most irányított tanulás, valamint mentorprogrammal egybekötött gyakorlás útján léphetsz ki az OKJ és alapképzések adta középszerűségből!

 

Csatlakozz a következő 10 alkalmas tudatos tanuló csoportunkhoz!

Ez a Te képzésed, ha:

 • nyitott vagy az új ismeretekre,
 • ha a „jóvan az úgy”, már nem elég,
 • ha már nem csak a család elismerése számít, hanem a szakmáé is,
 • ha szeretnél kicsit művészileg is fejlődni!

Ez a képzés teljesen más, mint a többi, így nem is lehet rá előfeltétel nélkül jelentkezni.

Ez a képzés azoknak szól, akik már részt vettek a 3 vagy 5 alkalmas alap képzésen, vagy egyéni oktatáson elsajátították a legfontosabb elméleti és gyakorlati alapokat és ezt követően is fontosnak tartják a tudatos fejlődésüket. Akkor is jelentkezhetsz, ha más forrásból van stúdiós gyakorlatod, de ebben az esetben van egy előfelvételi a csoportba, személyesen, a stúdiómban.

Azok vehetnek részt a képzésen, akik képesek közel egy évre elköteleződni és rendszeresen dolgozni az álmaik megvalósulásáért! Azokat várom, akik szeretnének velem/tőlem tanulni, akik jó szívvel elfogadják az iránymutatásomat.

A tanfolyamok során számos témát érintünk, figyelmet fordítunk az egyéni preferenciákra és a csoporttagok kreatív elképzeléseit is megvalósítjuk.

A képzés irányítottan zajlik, de teret adunk az egyéni stílusnak, a szemlélet fejlődésének és komplexen vizsgáljuk a profi fotográfia folyamatait.

 

JELENTKEZÉS

Röviden a tanfolyamról

 • Kis csoportos oktatás (maximum 6 fő)
 • Interaktív és gyakorlat központú képzés
 • Szakmailag elismert és kiemelkedően tapasztalt oktató
 • Változatos koncepciók, profi modellek
 • Kezdés: Szervezés alatt

Egy hiányzás engedélyezett és pótolható, más alkalommal vagy esetleg más csoportokkal.

 

Oktatási napok:


SZEREVÉZ ALATT


Oktató: Bodogán Sándor

A képzés ára: 60.000 Ft fő / alkalom.

Fizetési ütemezés: jelentkezéskor ez első alkalom díja fizetendő, majd minden alkalmon a következő havi díj. 

JELENTKEZÉS

Amit tudni kell erről a 10 alkalmas továbbképzésről:

 • Kis csoportokban, maximum 6 fővel indulnak, és azok vehetnek részt rajta, akik vagy a 3, vagy az 5 alkalmas alap képzésen már részt vettek, egyéni képzésen elsajátították az alapokat, vagy átestek a felvételin.
 • Az alkalmak havi egyszer kerülnek megszervezésre, hétvégi, előre egyeztetett napon, így mindenki tud tervezni és szabaddá tudja tenni magát.
 • Minden tanfolyam 2 részből áll: Délelőtt konzultáció, kép értékelés, az előző havi házi feladatok átnézése az előző alkalomon készült, vagy saját fotózásos képek átbeszélése, ha szükséges bármilyen oktatás, akár retus is, minden igény szerint. Ebéd után pedig fotózás. Ehhez témát akár közösen is kitalálhatunk. Minden alkalom 9:30-tól 17:30-ig tart.
 • Kinti fotózást is tarthatunk, amennyiben a csoport tagjai szeretnék, nem kell minden alkalommal a stúdióban lennünk.
 • Fashion, portré és glamour témában erős, profi modellek lesznek a segítségünkre a tanfolyamokon minden alkalommal. Főként olyan modellek lesznek, akiket még nem fotóztatok, vagy ha igen, akkor itt teljesen más tematikával és stylisttal dolgozunk majd. Olyan modellek is lesznek, akiket a "hagyományos" tanfolyamok keretében egyáltalán nem is lehet majd fotózni.
 • Minden résztvevő házi feladatot kap minden alkalmon, amit a képértékelésre hozott képek és kérdések alapján határozunk meg az irányított fejlődés érdekében.
 • A házi feladatok nem csak fotós gyakorlatok lehetnek, film nézés, könyv olvasás, vagy éppen kutató munka fotózás és fotósok kapcsán is előfordulhat.
 • A hangsúlyt az egyéni fejlődésre helyezzük, a kis csoportnak hála lehetőség van arra, hogy mindenkivel egyénileg, saját szintjének és igényeinek megfelelően foglalkozzak.

JELENTKEZÉS

Előjelentkezés:

A tanfolyam még szervezés alatt áll. A csoport indulásának feltétele, hogy a teljes csoport összegyűljön (6 fő).

Amennyiben érdekel téged ez a lehetőség, add le jelentkezésed a lap ajlán, az előjelentkezési űrlap kitöltésével, vagy írj nekünk az info@fotosworkshopok.hu e-mail címre!

JELENTKEZÉS

Szánd rá az időt, hidd el megéri!

Igazán jó fotóssá válni nem lehet csupán 1,2, vagy néhánnyal több képzés elvégzésének köszönhetően. Ez ennél sokkal hosszabb és összetettebb kérdés. Tanulni rettenetesen fontos, de aztán az elméletet át is kell ültetni a gyakorlatba, sőt, készség szintté kell fejleszteni. A profi fotózás ott kezdődik, amikor a lehetőségek már nem jelentenek korlátokat, vagyis nem kell gondolkoznod azon, hogy mit és hogyan csinálsz. A fényképező géped a karod meghosszabbításává válik, és ha tudod mit akarsz a képen látni, azt képes vagy szinte gondolkodás nélkül beállítani.  És amikor ideig eljutottál, akkor még csak a jéghegy csúcsán tartasz...

Talán azért is van az, hogy sokan megrekednek a fotós pályájukban, elérnek egy bizonyos szintet, és ott nem tudnak tovább lépni, mert azt hiszik, hogy pusztán a képzéseken való részvétel már önmagában elegendő a tudás készség szintű elsajátítására. Pedig a tudatos és irányított gyakorlást nem lehet megúszni annak érdekében, hogy valóban a profi fotósok szintjére fejleszd magad! Gyenge és középszerű fotósokkal Dunát lehet rekeszteni, de én tudom, hogy Te nem ilyen akarsz lenni.

JELENTKEZÉS

Segítünk szintet lépni!

A probléma legtöbbször az, hogy ha már megvan az elmélet, gyakorolni kell, sokat. Eközben felütik a fejüket a hiányosságok, a rossz berögződések, a hibák, amikre, ha nincsen érdembeli visszajelzés egy gyakorlott és szakmailag magasan képzett kvázi „mentortól”, akkor a gondok csak tovább súlyosbodnak. A képek elemzése, értékelése, a hibák okának feltérképezése és a javítás módjának meghatározása pontosan ugyan olyan fontos része a folyamatnak, mint maga az ismeretek elsajátítása.

A gyakorlat elsajátítását követően pedig következik a szemlélet formálás és a fotózás művészi szintre fejlesztése. Ennek köszönhetően azt is elérheted, hogy ne csak simán technikailag készüljenek jól a képeid, de olyanokká válhassanak, amit aztán hosszú éveken át szívesen és büszkén nézegethetsz majd a falon. Erre szeretnék most lehetőséget biztosítani mindazoknak, akik a fejlődésükbe szívesen fektetnek energiát és nem elégednek meg az átlagos, közepes vagy még annál is rosszabb szakmai szinttel.

Biztos vagyok abban, hogy ha egy szorgalmas és elhivatott fotós rendszeresen megfelelő szakmai iránymutatást is kap, nyitott és befogadó az újdonságokra és kellő időt fektet bele a tudatos gyakorlásba, akkor rövid idő alatt elképesztően nagyot tud ugrani a fejlődésben.

Egy 10 alkalmas továbbképzés keretén belül szeretném támogatni azokat a nálunk tanuló, elhivatott és lelkes fotósokat, akik szeretnék a tanultakat a gyakorlatba is tudatosan átültetni és irányítottan, a saját képességeikhez és szintjükhöz mérten szeretnének fejlődni.

 

JELENTKEZÉS

És hogy mit várhatsz ettől a tanfolyamtól?

Ha elég elhivatott és szorgalmas vagy, akkor a fejlődésed rakéta gyorsasággal fog elindulni. Mit rakéta... ez egy igazi dimenzió ugrás lesz! És hogy ez miért nem túlzás? Azért, mert már megtapasztaltam, saját szememmel végignéztem, részt vettem benne, és tudom, hogy ez tökéletesen megvalósítható! Ha együtt gyakorlunk, rá tudok világítani Neked a fejlődés helyes irányára. Nem csak a hibáidat mutatom meg, de azt is, hogyan tudod azokat a leggyorsabban és legegyszerűbben kijavítani. Elmondom, hogy mit kell tenned azért, hogy hónapról-hónapra, hétről-hétre, vagy akár napról-napra is fejlődj. Na, erre lesz jó a 10 alkalmas továbbképzés.

Persze, én egyedül nem tudom senki más világát megváltani! A Te saját fejlődésedhez Te kellesz a legjobban! A fejlődés csak akkor lesz igazán látványos és nagy mértékű, ha Te is akarod és csinálod, gyakorolsz és partner vagy a feladatok elvégzésében. Tudnod kell, hogy ha csak az alkalmakra jössz el és nem rakod bele az energiáidat, akkor a fejlődés nem lesz olyan mértékű...

JELENTKEZÉS

Az oktató

2004 óta a fotózás számos területén kipróbáltam magam, jelenleg a divatfotózás, emberábrázolás, portréfotózás azok a területek, amik a legközelebb állnak a szívemhez, igazi "szerelem munkára" találtam általuk. Ezeken a területeken igazán megélem a fotózás adta szépségeket, kitudom fejezni magam, meg tudom élni a kreativitásom. Sok év van a hátam mögött, mégis úgy érzem, a fejlődés előttem álló útja még mindig hosszú, de bizakodva tekintek a jövőbe és várom a kihívásokat.

 

BŐVEBBEN AZ OKTATÓRÓL

Tanulóink mondták

Hallgasd meg közvetlenül tanulóinktól, hogyan érezték magukat nálunk, miért válaszottak minket, miben fejlődtek a legtöbbet és kinek ajánlják jó szívvel képzéseinket. 

 

MEGNÉZEM A TÖBBI VÉLEMÉNYT

Minket választottak
Még több vélemény

Képek, amiket megmutatok, hogyan készítsd el

10 alkalmas tudatos tanuló csoport
Kezdés
Szervezés alatt
Helyszín
PRIME Stúdió - Budapest, Boráros tér 6.
Árak
Normál ár: 600 000 Ft
Bónusszal: 700 000 Ft
Szervezés alatt!

Ez a workshop jelenleg szervezés alatt van, jelenleg még  nem tudsz rá jelentkezni!
Iratkozz fel értesítőnkre az alábbi űrlap kitöltésével, hogy biztosan ne maradj le!

Ne maradj le az új tartalmainkról és az
induló workshopokról!
Iratkozz fel a hírlevélre!
Sikeresen feliratkoztál hírlevelünkre!
Sütibeállításokkal kapcsolatos információk
Mi a cookie (süti)?

A cookie-k ("sütik") - a továbbiakban: süti vagy cookie - kis méretű adatcsomagok, amelyeket az Ön böngészője ment el, amikor a weboldalakat, köztük a www.fotosworkshopok.hu honlapot - a továbbiakban: Honlap - látogatja.

A sütiket a weboldalak általában a felhasználói élmény javítására használják oly módon, hogy a weboldal vagy kizárólag a látogatás idejére ("Munkamenet" sütik, amelyek a böngésző bezárásakor törlődnek) vagy ismételt látogatások során ("Tartós" sütik) "megjegyzi" a felhasználót.

A jelen Cookie (süti) tájékoztató azt ismerteti, hogy a www.fotosworkshopok.hu honlapon milyen sütiket használunk és Önnek, mint a honlap használójának milyen lehetőségei vannak a sütik beállításával kapcsoltosan.

Tájékoztatjuk, hogy a cookie-kat nem használjuk az Ön személyének közvetlen azonosítására alkalmas információk tárolására. Amennyiben személyes adatoknak minősülő adatokat kezelünk, ezt az Adatvédelmi tájékoztatónkkal összhangban tesszük.

Lehetnek olyan esetek, amikor harmadik fél cookie-ját használjuk. Kérjük, hogy harmadik fél sütijei tekintetében a harmadik félnél tájékozódjanak az adatkezeléssel kapcsolatban, ugyanis a harmadik fél adatkezelésére nincsen ráhatásunk.